KURUMSAL

Hakkımızda

Hikayemiz

SLM Makina, değirmen depoları ve parça üretimi, ithalat ve ihracatı yapmaktadır. Uzun yıllardır faaliyetlerine tahıl depolama sistemleri üretmektedir. SLM Makina; Konya’da hizmet veren fabrikası, kazandığı deneyim ve güvenle birlikte her zaman müşteri ve tedarikçi memnuniyetini en üst düzey kalite standartlarında ürün ve hizmet üretmeyi amaçlamaktadır.

VİZYONUMUZ

Neleri Hedefliyoruz

SLM makina olarak tahıl depolama ve taşıma ekipmanları ihtiyaçları denildiğinde akla gelen ilk firma olmak vizyonumuzdur.

MİSYONUMUZ

Nasıl Yapıyoruz

Kazandığı deneyim ve güvenle her zaman müşteri ve tedarikçi memnuniyetini en üst düzey kalite standartlarında ürün ve hizmet üretmeyi amaçlamaktayız.

SLM Makina, 1976 yılında Konya’da kurulmuş çalışmalarına sanayi parçaları üretim ve ticareti alanında başlamıştır. Çalışmalarına tahıl depolama sistemleri ,  değirmen depoları ve parça üretimi ile devam etmektedir. Sektörde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız sonucunda edindiğimiz tecrübe ve güven ile Türkiye’nin önemli ihracat, dağıtım ve satış yapan firmalardan biri haline geldik.
Üretimini gerçekleştirdiğimiz çelik silolar ve ekipmanlar tüm kalite yönetim sisteminin gereksinimlerini karşılamaktadır. Yeterli altyapı ve insan gücüne sahip olmamız  sektörde yerimizi almamızı sağlamıştır. İlk günden beri müşterilerimiz ve çalışanlarımız ile olan ilişkilerimizde ödün vermediğimiz dürüst ve güvenilir tavrımız bizim için en önemli değerlerden biridir. Bu iş anlayışımızla elde ettiğimiz başarıyı daha iyi bir noktaya getirirken iş prensip ve anlayışımızı değiştirmeyeceğiz.
Üretimde elde edilen kalite, amacımız doğrultusunda her zaman en iyisi olmuştur ve üretim alanında kendimizi geliştirirken teknolojiyi her daim takip ederek gelişmemizi gerçekleştiriyoruz.

Kadıköy Saç Kaynak Merkezi